• Zaloguj się
  • Załóż konto
  • Przechowalnia (0)
  •  
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Fervex o smaku malinowym 8 saszetek

Fervex o smaku malinowym 8 saszetek

Paracetamolum, Ac.ascorb. Pheniramini ma

 15,05 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op
Działanie:Działa przeciwbólowe, przeciwgorączkowo, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Uzupełnia niedobory kwasu askorbowego.

Opakowanie:8 saszetek
Wskazania:Doraźne leczenie objawów:
• grypy
• przeziębienia
• stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła)
u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 15 lat.

Skład:Każda saszetka zawiera:
paracetamol - 500 mg
kwas askorbowy - 200 mg,
maleinian feniraminy - 25 mg

SUBSTANCJE POMOCNICZE:
kwas cytrynowy bezwodny, guma arabska, sacharyna sodowa, aromat malinowy, sacharoza (11,555 g)
• szczegółowe informacje w dołączonej ulotce.



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl