• Tel.: +48 601 426 667
  • e-mail: bok@apteka-leki.pl
Twój koszyk Suma:  0,00 zł
 
Apteka internetowa Apteka-Leki.pl - Kontakt

 
reklama
 
 

Paracetamol Hasco 500 mg 30 tabletek

Paracetamolum

Działanie:Paracetamol Hasco to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Opakowanie:30 tabletek
Wskazania:- bóle głowy;
- bóle gardła;
- migreny;
- bóle zębów;
- bóle kostne, stawowe i mięśniowe;
- bolesne miesiączkowanie (ze względu na działanie przeciwbólowe);
- przy przeziębieniach i stanach grypopodobnych (ze względu na działanie przeciwgorączkowe).

Dawkowanie:Lek Paracetamol Hasco stosuje się doustnie.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
2 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę.
Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 8 tabletek
na dobę.
Dzieci w wieku 6 – 12 lat:
0,5 - 1 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę.
Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 4 tabletek
na dobę.
Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni.
Skład:Substancją czynną leku jest paracetamol. 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.
Ponadto lek zawiera: skrobię kukurydzianą żelowaną, powidon (K-30), potasu sorbinian, magnezu stearynian oraz otoczkę tabletki (Opadry II 57U18539 White): hypromeloza, tytanu dwutlenek, polidekstroza, talk, maltodekstryna, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha.
Niepożądane:Lek stosowany przez dłuższy czas lub przedawkowany może spowodować uszkodzenie wątroby
i nerek oraz methemoglobinemię z objawami sinicy (szaroniebieskie zabarwienie skóry).

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl