• Tel.: +48 601 426 667
  • e-mail: bok@apteka-leki.pl
Twój koszyk Suma:  0,00 zł
 
Apteka internetowa Apteka-Leki.pl - Kontakt

 
reklama
 
 

Coldrex MaxGrip cytrynowy 10 saszetek

Paracetamolum, Ac.ascorb., Phenylephrini

 12,88 zł
Dostępność: towar dostępny
op

Działanie:Preparat złożony o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz obkurczającym naczynia
Opakowanie:10 saszetek
Wskazania:Krótkotrwałe objawowe leczenie grypy i przeziębienia przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa. Dorośli i dzieci po 12. roku życia.
Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek, nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, cukrzyca, choroby serca, równoległe stosowanie trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, beta-adrenolityków oraz inhibitorów MAO (obecnie lub w ciągu ostatnich 14 dni).
Dawkowanie:Doustnie 1 torebka co 4–6 h do 4 razy na dzień. Podawać po rozpuszczeniu w gorącej wodzie.
Skład:1 torebka zawiera: 1 g paracetamolu, 0,04 g kwasu askorbinowego, 0,01 g fenylefryny
Niepożądane:Mogą wystąpić: reakcje alergiczne (pokrzywka, rumień, wysypka, atak astmy oskrzelowej oraz inne reakcje nadwrażliwości aż do objawów wstrząsu anafilaktycznego), nudności, wymioty, zaburzenia trawienia, pieczenie w nadbrzuszu, suchość w jamie ustnej. Pojedyncze przypadki zaburzeń hematologicznych (małopłytkowość, agranulocytoza i methemoglobinemia). W rzadkich przypadkach mogą wystąpić: przemijające zaburzenia w oddawaniu moczu, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, podwyższenie ciśnienia tętniczego, zaburzenia rytmu serca, bladość skóry, zaburzenia oddychania, lęk, niepokój, nerwowość, bezsenność.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl