• Tel.: +48 601 426 667
  • e-mail: bok@apteka-leki.pl
Twój koszyk Suma:  0,00 zł
 
Apteka internetowa Apteka-Leki.pl - Kontakt

 
reklama
 
 

Ibuprom MAX Sprint 400mg 20 kapsułek

Ibuprofenum

 11,34 zł
Dostępność: towar dostępny
op

Działanie:Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen – substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest lekiem działającym przeciwbólowo. Pomaga zwalczać stan zapalny, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża również gorączkę.
Dawka:1 kapsułka zawiera: ibuprofen 400 mg
Opakowanie:20 kapsułek
Wskazania:Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, bóle kostne i stawowe). Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (m. in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Przeciwwskazania:Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na którykolwiek składnik leku.
− U osób, u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej.
− Jeśli u pacjenta występują następujące schorzenia:
> choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub przebyta, krwawienie lub
perforacja (w tym występujące po zastosowaniu niesteroidowych leków przeciwzapalnych),
> ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność
serca,
> skaza krwotoczna.
− W trakcie leczenia innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym lekami z grupy zwanej inhibitorami COX-2.
− W III trymestrze ciąży.
Dawkowanie:Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat
W doraźnym leczeniu: 1 kapsułka doustnie co 4 godziny (nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby). Kapsułek nie należy rozgryzać.
Skład:1 kapsułka zawiera:
substancja czynna: ibuprofen 400 mg
ponadto lek zawiera:
makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo uwodniony,
woda oczyszczona.
Ciąża:Należy skonsultować się z lekarzem podczas stosowania ibuprofenu podczas pierwszych 6 miesięcy ciąży. Ibuprom Max Sprint jest przeciwwskazany do stosowania u kobiet w III trymestrze ciąży, ponieważ zwiększa to ryzyko powikłań u matki i dziecka w okresie okołoporodowym.
Niepożądane:Jak każdy lek, Ibuprom Max Sprint może powodować działania niepożądane, choć nie u każdego one wystąpią.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl