• Tel.: +48 601 426 667
  • e-mail: bok@apteka-leki.pl
Twój koszyk Suma:  0,00 zł
 
Apteka internetowa Apteka-Leki.pl - Kontakt

 
reklama
 
 

Choligrip Effect 16 tabletek musujących*

Paracetamolum, Coffeinum

 6,71 zł
Dostępność: brak na magazynie


Działanie:Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo; kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.
Opakowanie:16 tabletek musujących
Wskazania:Do leczenia objawów występujących w czasie przeziębienia lub grypy: bólu głowy, gardła, gorączki, złego samopoczucia (zmęczenia, osłabienia uwagi), bólów mięśniowych. Inne wskazania to bóle zębów, bóle kostne, stawowe, migrena, bóle menstruacyjne.
Dawkowanie:Doustnie, 1-2 tabletki do 4 razy na dobę. Linia podziału na tabletce nie jest przeznaczona do przełamywania tabletki. Przed podaniem tabletkę należy rozpuścić w co najmniej połowie szkianki wody. Nie stosować częściej niż co 4 godziny.
Skład:1 tabletka musująca zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl