• Tel.: +48 601 426 667
  • e-mail: bok@apteka-leki.pl
Twój koszyk Suma:  0,00 zł
 
Apteka internetowa Apteka-Leki.pl - Kontakt

 
reklama
 
 

Betadrin WZF krople do nosa 10ml

Diphenhydramini hydr.Naphazolini nitr.

 6,77 zł
Dostępność: towar dostępny
op

Opakowanie:10ml
Wskazania:Betadrin WZF jest lekiem złożonym zawierającym w swoim składzie substancję przeciwhistaminową - difenhydraminę i alfa-adrenomimetyk - nafazolinę. W wyniku działania tych dwóch substancji, lek usuwa objawy nieżytu błony śluzowej nosa, takie jak: katar, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie, obrzęk z upośledzeniem drożności zatok, przede wszystkim jeśli ich przyczyną jest uczulenie. Lek Betadrin WZF stosuje się w ostrych stanach zapalnych błony śluzowej nosa, w zaostrzeniu przewlekłego nieżytu nosa w przebiegu sezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa lub przeziębienia. Lek działa objawowo i przeznaczony jest do leczenia doraźnego.
Dawkowanie:Lek przeznaczony do stosowania wyłącznie do nosa. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: 1-3 krople do każdego otworu nosowego, nie częściej niż co 4-6 godzin. Bez zalecenia lekarza, leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
Skład:1 ml zawiera jako substancje czynne: 1 mg difenhydraminy chlorowodorku i 0,33 mg nafazoliny azotanu oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek roztwór, disodu edetynian, kwas borowy, sodu wodorotlenek 10% (do ustalenia pH), woda oczyszczona.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl