• Tel.: +48 601 426 667
  • e-mail: bok@apteka-leki.pl
Twój koszyk Suma:  0,00 zł
 
Apteka internetowa Apteka-Leki.pl - Kontakt

 
reklama
 
 

Paracetamol zawiesina doustna 100 ml*

Paracetamolum

 5,79 zł
Dostępność: towar dostępny
op.

Działanie:Paracetamol w zawiesinie to środek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym o smaku truskawkowym przeznaczony specjalnie dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.
Opakowanie:100ml
Wskazania:Zaleca się stosowanie Paracetamolu w bólach:

- głowy,
- zębów (w tym w bólu związanym z ząbkowaniem),
- po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych,
- mięśniowych i kostno-stawowych.


Dawkowanie:Dawka jednorazowa: 10-15 mg/kg masy ciała.

Niemowlęta 3-12 miesiąca życia: 2,5-5 ml.

Dzieci 2-6 roku życia: 5-10 ml.

Dzieci 7-12 rok życia: 10-20 ml.

Podawać co 4 godziny, maksymalnie do 4 razy na dobę.
Skład:5ml zawiesiny zawiera: 120mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: polisorbat 80, sacharoza, guma ksantan, sacharyna sodowa, sodu benzoesan, kwas cytrynowy bezwodny, czerwień koszenilowa (E 124), substancja poprawiająca smak i zapach truskawkowa (AR 0012/F), woda oczyszczona.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl