Liczniki wskazują kwotę jaka brakuję Ci do otrzmania darmowej dostawy!!! Jezeli nie chcesz płacić za wysyłkę dołóż do koszyka produkty za minimum taką kwotę jak na liczniku!!! DARMOWA DOSTAWA Pocztą Polską od 99zł, a kurierem DPD od 159zł!!!
Kurier DPD  159,00 zł
Odbiór w punkcie  99,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

Paracetamol.,Phenyleph.,Pheniramini mal.

 16,86 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier DPD  159,00 zł
Odbiór w punkcie  99,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op
Działanie:Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy – substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.
Theraflu ExtraGRIP po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój.
Opakowanie:10 saszetek
Wskazania:Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno – stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.
Przeciwwskazania:Nie należy stosować leku Theraflu ExtraGRIP w przypadku:
• nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników leku,
• aktualnego stosowania (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) inhibitorów MAO,
• u dzieci poniżej 12 lat,
• stosowania innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko
• przedawkowania,
• współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy),
• wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (G-6-P).
Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.
Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.
Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.
Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.
W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe należy zwrócić się do lekarza.
Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,
maleinian feniraminy 20 mg
• Ponadto lek zawiera: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E104),
żółcień pomarańczową, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.
Ciąża:Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.

Niepożądane:Jak każdy lek, lek Theraflu ExtraGRIP może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Wszystkie możliwe działania niepożądane zawarte są w ulotce dołączonej do opakowania.