Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Aspirin Ultra Fast 500mg 12 tabletek musujących

Aspirin Ultra Fast 500mg 12 tabletek musujących

Acidum acetylsalicylicum

 9,28 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op.
Działanie:Aspirin Ultra Fast zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
Dawka:1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500mg kwasu acetylosalicylowego.
Opakowanie:12 tabletek musujących
Wskazania:bóle o małym i umiarkowanym nasileniu, np. bóle głowy, bóle zębów, bóle
mięśniowe.
Przeciwwskazania:jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancje czynne - kwas
acetylosalicylowy, inne salicylanylub którykolwiek z pozostałych składników leku.
Dawkowanie:Dorosli - jednorazowo 1-2 tabletki musujące. Młodzież w wieku powyżej 12 lat - jednorazowo 1 tabletkę musującą. Przyjmować po posiłkach.
Ciąża:Kobiety będące w ciąży powinny skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem leku.
Kobiety karmiące piersią powinny skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem leku.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl