• Zaloguj się
  • Załóż konto
  • Przechowalnia (0)
  •  
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Fervex D 8 saszetek

Fervex D 8 saszetek

Paracetamolum, Ac.ascorb. Pheniramini ma

 16,54 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op.
Działanie:Działa przeciwbólowe, przeciwgorączkowo, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu.

Dawka:(Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Pheniramini maleas) 500 mg + 200 mg + 25 mg
Opakowanie:8 saszetek
Wskazania:Doraźne leczenie objawów: grypy, przeziębienia, stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę.
Skład:Jedna saszetka zawiera: Substancje czynne: Paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg. Substancje pomocnicze: mannitol, bezwodny kwas cytrynowy, poliwidon, magnezu cytrynian bezwodny, aspartam, naturalny aromat antylski (875748)
Środki ostrożności:Przed zastosowaniem należy zapoznać się z treścią ulotki dla pacjenta umieszczone! w opakowaniu.
Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Kle przechowywać w temperaturze powyżej 25"C.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl