Do darmowej dostawy zostało  49,00 zł wybierając formę Kurier DPD

Do darmowej dostawy zostało  49,00 zł wybierając formę Odbiór w punkcie

Gripex HotActiv 8 saszetek (data ważności: 2022-01-31)
Gripex HotActiv 8 saszetek (data ważności: 2022-01-31)

Gripex HotActiv 8 saszetek (data ważności: 2022-01-31)

 6,99 zł

Rodzaj:

Lek
Dodaj:
Działanie:Gripex HotActiv, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy, o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych
Dawka:paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg;

Opakowanie:8 saszetek
Wskazania:Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia,
grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe
i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu,
grypie.
Przeciwwskazania:• Jeśli wcześniej występowały objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku.
• Jeśli występują następujące schorzenia:
- niestabilna choroba wieńcowa,
- zaburzenia rytmu serca,
- wysokie ciśnienie tętnicze,
- wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy
methemoglobinowej,
- ciężka niewydolność wątroby lub nerek,
- wirusowe zapalenie wątroby,
- choroba alkoholowa,
- fenyloketonuria,
- jaskra z wąskim kątem przesączania,
- anatomicznie wąski kąt przesączania.
• W czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania
przyjmowania tych leków.
• W czasie przyjmowania zydowudyny (lek stosowany w leczeniu zakażenia wirusem HIV).
• U dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka, w razie konieczności dawkę powtarzać nie częściej niż co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex HotActiv nie stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji lekarskiej.
Skład:1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg,
fenylefryny chlorowodorek 10 mg;

substancje pomocnicze: aspartam (E 951), sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty
cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E 104).
Ciąża:Nie stosować w okresie ciąży.
Nie stosować w okresie karmienia piersią.
Niepożądane:Jak każdy lek, Gripex HotActiv może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
Produkt: Gripex HotActiv 8 saszetek (data ważności: 2022-01-31)

Opinie klientów

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię


- Użytkownicy, którzy kupili Gripex HotActiv 8 saszetek (data ważności: 2022-01-31), kupili również:

Ibuprom Zatoki Tabs 12 tabletek
Dodaj szt.
Rutinoscorbin 90 tabletek
Dodaj szt.
Chwilowo niedostępny
Ibuprom MAX 400mg 12 tabletek
Stoperan 2mg 8 kapsułek
Dodaj szt.

Zapisz się do newsletter

...Darmowa dostawa już od 49zł .