Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Claritine Allergy 7 tabletek

Claritine Allergy 7 tabletek

Loratadinum

 10,80 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op
Działanie:Lek Claritine Active jest lekiem o przedłużonym uwalnianiu zawierającym 2 substancje czynne: loratadynę o działaniu przeciwalergicznym i pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową.

Loratadyna pomaga zmniejszyć objawy alergiczne pop rzez zahamowanie działania w organizmie substancji zwanej histaminą (działa przeciwalergicznie).
Pseudoefedryna pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (udrożnia nos).
Lek Claritine Active jest wskazany w leczeniu objawów okresoweg o, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, którym towarzyszy przekrwienie błony śluzowej nosa. Claritine Active zmniejsza następujące objawy: uczucie zatkania nosa, kichanie, wodnista wydzielina z nosa (katar), swędzenie nosa i oczu, łzawienie, pieczen ie i zaczerwienienie oczu.
Opakowanie:7 tabletek
Wskazania:Leczeniu objawów okresowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa związane z przekrwieniem jego błony.
Przeciwwskazania:Kiedy nie stosować leku Claritine Active:

jeśli pacjent ma uczulenie na loratadynę, pseudoefedrynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku ( wymienionyc h w punkcie 6), lub inne leki działające obkurczająco na naczynia krwionośne błony śluzowej. Objawy uczulenia obe jmują między innymi trudności w oddychaniu, świszczący oddech, swędzenie, pokrzywkę, obrzęk;
jeśli u pacjenta występuje jaskra z wąskim kątem p rzesączania, nadczynność tarczycy, trudności w oddawaniu moczu, zatrzymanie moczu, wysokie ciśnienie tętnicze, choroba serca lub naczyń krwionośnych;
jeśli u pacjenta w przeszłości wystąpił udar mózgu lub występuje ryzyko udaru mózgu;
jeśli pacjent przyjmu je obecnie lub przyjmował w ciągu ostatnich 14 dni leki przeciwdepresyjne z grupy inhibitorów monoaminooksydazy (MAO);
jeśli u pacjenta występują trudności w połykaniu tabletek, zwężenie górnego odcinka przewodu pokarmowego lub nieprawidłowa czynność prze łyku;
u dzieci w wieku poniżej 12 lat;
u kobiet w ciąży;
Dawkowanie:Dorosli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka 2 razy na dobę
Skład:Substan cjami czynnymi leku są loratadyna i pseudoefedryny si arczan. Jedna tabletka zawiera 5 mg loratadyny i 120 mg pseudoefedryny siarczanu (po 60 mg pseudoefedryny siarczanu znajduje się w otoczce i rdzeniu tabletki).
Pozostał e składnik i to: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, powidon, magnezu stearynian. W skład otoczki wchodzą: guma akacjowa, cukier granulowany, wapnia siarczan dwuwodny, wapnia siarczan bezwodny, guma różana, zeina, kwas olejowy, mydło neutralne, talk, celuloza mikrokrystaliczna, tytanu dwutlenek, wosk biały, wosk Carnauba.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl