Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Ibuprom MAX 400mg 12 tabletek

Ibuprom MAX 400mg 12 tabletek

Ibuprofenum

 6,94 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op.
Działanie Ibuprom MAX:Ibuprom MAX 400mg 12 tabletek bez recepty zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Maksymalna, podwójna dawka ibuprofenu zawarta w leku dociera do wszystkich miejsc bólu i uderza w nie z maksymalną mocą, dlatego skutecznie działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Opakowanie:12 tabletek
Wskazania:Ibuprom Max walczy z najbardziej uciążliwymi dolegliwościami bólowymi:
- migrena,
- bóle różnego pochodzenia: zębów, mięśniowe, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pourazowe, kostne i stawowe, menstruacyjne, napięciowe bóle głowy, rwa kulszowa,
- gorączka.
Przeciwwskazania:Ibuprom MAX najsilniejszy ibuprom na rynku nie stosuje się:
- w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik leku,
- jeśli po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych wystąpiły w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej,
- u osób z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub przebytą, perforacją lub krwawieniem, również z tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ,
- u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca,
- równocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorów COX-2,
- w III trymestrze ciąży,
- dzieci w wieku poniżej 6 lat,
- w przypadku skazy krwotocznej.
Dawkowanie Ibuprom MAX:U osób powyżej 12 r.ż. 1 tabletka 3 x na dobę co 4h.
Skład:1 tabletka drażowana zawiera:
substancję czynną:
ibuprofen 400 mg

substancje pomocnicze:

skład rdzenia:
laktoza, powidon, skrobia kukurydziana, talk, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna;

skład otoczki:
sacharoza, talk, skrobia kukurydziana, tytanu dwutlenek, wosk Carnauba, wosk biały.
Ciąża:Stosowanie Ibuprom Max w ciąży i w okresie karmienia piersią konsultuje się z lekarzem bądź farmaceutą.
Niepożądane:Stosowanie Ibuprom MAX może wiązać się z działaniami niepożądanymi, które nie u każdego wystąpią, np:
- bóle głowy, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość i zmęczenie,
- zaburzenia widzenia,
- zaostrzenie stanów zapalnych związanych z zakażeniem,
- krwotok z przewodu pokarmowego, owrzodzenia lub perforacja,
- uszkodzenie nerek z ryzykiem niewydolności nerek (nefropatia postanalgetyczna) przy jednoczesnym, długotrwałym stosowaniu różnych leków przeciwbólowych,
- zaburzenia czynności nerek u pacjentów odwodnionych (dzieci i młodzież),
- zawał serca lub udar, przy stosowaniu dużych dawek,
- objawy nadwrażliwości (wysypka skórna, pokrzywka, świąd, uszkodzenia błony śluzowej),
- zgaga, bóle brzucha, nudności, wymioty, wzdęcia z oddawaniem gazów, biegunka, zaparcia,
- szumy uszne,
- objawy aseptycznego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych takie jak sztywność karku, ból głowy, nudności, wymioty, gorączka lub zaburzenia świadomości,
- martwica brodawek nerkowych, zwiększenie stężenia kwasu moczowego we krwi,
- smoliste stolce, krwiste wymioty, wrzodziejące zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, zaostrzenie zapalenia okrężnicy i choroby Crohna,
- zaburzenia czynności wątroby podczas długotrwałego stosowania,
- nieprawidłowości morfologii krwi,
- rumień wielopostaciowy, zespół Stevensa-Johnsona, toksyczne martwicze oddzielanie się naskórka,
- ciężkie reakcje nadwrażliwości (obrzęk twarzy, języka i krtani, duszność, tachykardia – zaburzenia rytmu serca, hipotensja – nagłe zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi, wstrząs; zaostrzenie astmy i skurcz oskrzeli),
- zaburzenia wytwarzania komórek krwi: pierwszymi objawami są gorączka, ból gardła, powierzchowne owrzodzenia błony śluzowej jamy ustnej, objawy grypopodobne, zmęczenie, krwawienie,
- nadciśnienie tętnicze,
- kołatanie serca, niewydolność serca, zawał mięśnia sercowego,
- zapalenie przełyku, zapalenie trzustki.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl