• Zaloguj się
  • Załóż konto
  • Przechowalnia (0)
  •  
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Paracetamol Farmina 250mg 10 czopków

Paracetamol Farmina 250mg 10 czopków

Paracetamolum

 3,22 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op
Działanie:Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Opakowanie:10 czopków
Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.
Dawkowanie:Lek Paracetamol Farmina, 250 mg, czopki jest przeznaczony do podawania doodbytniczego. Lek należy stosować w przeliczeniu na masę ciała dziecka, przybliżony wiek dziecka został podany jako ogólna wskazówka. Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka na dobę. Od 16,6 kg do 25 kg (od około 3 do 7 lat) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.
Skład:1 czopek zawiera 250 mg paracetamolu (Paracetamolum).
Środki ostrożności:Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl