Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Paracetamol Farmina 125mg 10 czopków

Paracetamol Farmina 125mg 10 czopków

Paracetamolum

 2,89 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier 24h  199,00 zł
Odbiór w punkcie  89,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op
Działanie:Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania. Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.
Lek dostępny bez recepty.
Opakowanie:10 czopków
Wskazania:Wskazania: Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Przeciwwskazania:Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.
Dawkowanie:Dawkowanie: Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.
Skład:1 czopek zawiera substancję czynną: 125 mg paracetamolu, tłuszcz stały.

Środki ostrożności:Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl