Liczniki wskazują kwotę jaka brakuję Ci do otrzmania darmowej dostawy!!! Jezeli nie chcesz płacić za wysyłkę dołóż do koszyka produkty za minimum taką kwotę jak na liczniku!!! DARMOWA DOSTAWA Pocztą Polską od 99zł, a kurierem DPD od 159zł!!!
Kurier DPD  159,00 zł
Odbiór w punkcie  99,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

Twój koszyk Suma:  0,00 zł

Nurofen Ultima 12 tabletek

Nurofen Ultima 12 tabletek

Ibuprofenum, Paracetamolum

 8,45 zł
Dostępność: towar dostępny
Kurier DPD  159,00 zł
Odbiór w punkcie  99,00 zł

Do darmowej dostawy zostało:

op
Działanie:Lek nosi nazwę Nurofen Ultima.
Nurofen Ultima zawiera dwie substancje czynne (dzięki którym lek działa). Są to ibuprofen
i paracetamol. Ibuprofen należy do grupy leków określanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Działanie leków z grupy NLPZ polega na zmniejszaniu bólu, zmniejszaniu obrzęku oraz obniżaniu wysokiej temperatury ciała. Paracetamol jest lekiem przeciwbólowym, który działając inaczej niż ibuprofen, łagodzi ból i gorączkę.

Dawka:Każda tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.
Opakowanie:12 tabletek
Wskazania:Nurofen Ultima stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, leczeniu objawów przeziębienia oraz grypy, bólu gardła i gorączki.

Przeciwwskazania:- jeśli pacjent przyjmuje inne leki zawierające paracetamol
- jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne leki przeciwbólowe takie jak ibuprofen, kwas
acetylosalicylowy w dużych dawkach (powyżej 75 mg na dobę) lub inne leki z grupy
niesteroidalnych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w tym inhibitory cyklooksygenazy-2
(COX-2)
- jeśli pacjent ma uczulenie na ibuprofen, paracetamol lub którykolwiek z pozostałych
składników leku Nurofen Ultima
- jeśli pacjent ma uczulenie na kwas acetylosalicylowy lub inne leki przeciwbólowe z grupy NLPZ
- jeśli obecnie występuje lub występowało owrzodzenie lub krwawienie w obrębie żołądka lub dwunastnicy (jelito cienkie)
- jeśli występują zaburzenia krzepnięcia krwi
- jeśli występuje niewydolność serca, wątroby lub nerek
- w ostatnich 3 miesiącach ciąży
- u osób poniżej 18 lat

Dawkowanie:Dorośli: przyjąć 1 tabletkę z jedzeniem lub piciem, do 3 razy na dobę.
Należy zachować, co najmniej 6 godzinną przerwę między kolejnymi dawkami.
Jeśli po przyjęciu jednej tabletki objawy nie ustępują można przyjąć maksymalnie 2 tabletki do 3 razy na dobę.
Nie należy przyjmować więcej niż sześć tabletek w ciągu 24 godzin (co odpowiada 3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu na dobę).

Skład:• Substancjami czynnymi leku są ibuprofen i paracetamol. Każda tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.
• Ponadto lek zawiera kroskarmelozę sodową, celulozę mikrokrystaliczną, krzemionkę koloidalną bezwodną, magnezu stearynian, kwas stearynowy.
• Otoczka tabletki zawiera: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek (E171), talk, makrogol,
potasu glinokrzemian, polisorbat.

Ciąża:Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.
Nie należy stosować w ostatnich 3 miesiącach ciąży. Należy zachować szczególną ostrożność w pierwszych 6 miesiącach ciąży.
Nurofen Ultima może powodować trudności z zajściem w ciążę. Ibuprofen należy do grupy leków, które mogą wpływać niekorzystnie na płodność u kobiet. Działanie to jest odwracalne po zaprzestaniu stosowania leku. Należy poinformować lekarza, jeśli kobieta planuje zajście w ciążę lub gdy występują problemy z zajściem w ciążę.

Niepożądane:Jak każdy lek, Nurofen może spowodować działania niepożądane. Wszystkie możliwe działania niepożądane zawarte są w ulotce dołączonej do opakowania.


Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: